Локалізацію підтримують

Останні новини про підтримку локалізації в Україні

Юрій Бойко закликав народних депутатів якнайшвидше розглянути та прийняти законопроект № 3739

Співавтор законопроекту про локалізацію Юрій Бойко 16 лютого з трибуни Верховної Ради закликав народних депутатів якнайшвидше розглянути та прийняти законопроект № 3739.

Він відзначив, що, якщо ця ініціатива буде імплементована, Україна отримає:

  • майже 4 % зростання ВВП
  • 62 тисячі нових робочих місць
  • 200 тисяч існуючих робочих місць буде збережено.

Юрій Бойко підкреслив, що вся вітчизняна промисловість чекає на цей крок українського Парламенту.

Наразі законопроект №3739 про локалізацію – "Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості» очікує другого читання у ВРУ.

Законопроект передбачає вимогу локалізації виробництва при державних закупівлях продукції деяких категорій машинобудування: залізничного транспорту, міського пасажирського транспорту, комунальної техніки і енергетичного машинобудування.

Спрощено – це те, скільки складових у витратній частині створення тієї чи іншої техніки у сфері машинобудування українського походження.

В Україні існує близько 100 підприємств машинобудівної галузі, що виробляють такі види техніки, та понад 4000 виробників комплектуючих та матеріалів для неї.
150 000 працівників українських заводів поставили свої підписи під зверненням до керівництва країни на підтримку законопроекту.

Ідея локалізації об’єднала більшість депутатських фракцій у Верховній Раді. Співавторами законопроекту стали Давид Арахамія, Юлія Тимошенко, Юрій Бойко, Степан Кубів, Ірина Геращенко та інші. Всього 38 народних депутатів, у трійці перших – Дмитро Наталуха, Дмитро Кисилевський та Роксолана Підласа.


© 2022 Локалізація в Україні. Федерація роботодавців України. Усі права захищені. Сайт створено Dobreff Studio