Локалізацію підтримують

Останні новини про підтримку локалізації в Україні

Економічна ситуація в Україні вимагає впровадження передового досвіду європейських країн щодо локалізації виробництва — експерт

Економічна ситуація в Україні вимагає впровадження передового досвіду європейських країн щодо локалізації виробництва — експерт

Локалізація під час держзакупівель — абсолютно нормальна європейська практика.

Економічна ситуація в Україні вимагає впровадження передового досвіду європейських країн щодо стимулювання і локалізації виробництва.

Про це заявив політолог Володимир Фесенко, коментуючи інтерв'ю міністра економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мера, повідомляє gazeta.ua.

"Брюно Ле Мер з повним розумінням сприйняв прохання президента Володимира Зеленського, щоб французькі компанії, які беруть участь в українських державних контрактах, розмістили значну частину виробництва в нашій країні.

Локалізація при держзакупівлях — абсолютно нормальна європейська практика. Вона не має нічого спільного з примітивним протекціонізмом. Це сучасне стимулювання економії, спрямоване на створення високотехнологічних робочих місць в Україні.

Загальновідомо, що це один із пріоритетів українського президента. І характерно, що міністр економіки і фінансів Франції назвав ініціативу Зеленського "цілком законною вимогою", — зазначив політолог.

Раніше в інтерв'ю міністр економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мер повідомив, що при виконанні контракту на постачання електровозів компанія Alstom готова локалізувати в Україні до 35% виробництва і обслуговування.

Джерело: ТСН 


© 2023 Локалізація в Україні. Федерація роботодавців України. Усі права захищені. Сайт створено Dobreff Studio