Новини

Основні новини про локалізацію в Україні

Йдеться про:

  • Порядок підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів

та

  • Порядок проведення моніторингу дотримання вимог щодо ступеня локалізації виробництва предметів закупівлі, внесених до переліку товарів, що є предметом закупівлі з підтвердженим ступенем локалізації виробництва.

Вже 14.07.2022 набере чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості" №1977-IX від 16.12.2022 р.


Ми, українські роботодавці, завжди були, є і будемо разом із нашою країною, у будь які часи – щасливі чи важкі. Ми любимо Україну, ми віримо в Україну і саме тому ми попри все будемо працювати в Україні, щоб зберегти її цілісність та майбутнє.


Учора провели зустріч з обговорення та постановки питань, відповіді на які необхідно відобразити в підзаконних актах, щоб Закон про локалізацію (№1977-ІХ від 16.12.2021) запрацював вже цього літа.


Запрошуємо керівників та профільних спеціалістів підприємств-учасників публічних закупівель (постачальників) на зустріч з обговорення та постановки питань, відповіді на які необхідно відобразити в підзаконних актах до Закону України №1977-ІХ від 16.12.2021. "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості".


© 2022 Локалізація в Україні. Федерація роботодавців України. Усі права захищені. Сайт створено Dobreff Studio