Новини

Основні новини про локалізацію в Україні

Цього тижня про локалізацію говорили не лише в Україні

Цього тижня про локалізацію говорили не лише в Україні, але і на провідній міжнародній площадці.
Зокрема, на панелі Європейського Банку з Реконструкції і Розвитку, яка була організована рід час COP26, я присвятив свій виступ виключно тому, що і локалізація і індустріальні парки - це не лише український інтерес, але і інтерес тепер вже глобальний, адже обидві ініціативи сприяють зменшенню викидів і допомагають Україні досягти цілей «зеленої угоди» та Індустріальної стратегії ЄС 2020.
 
Все примітивно просто.
 
Локалізація сприяє виробництву на територорії України частини продуктів, які наша держава імпортує.
 
Тобто, ця ініціатива підтримує перенесення виробництва з-закордону в Україну.
 
Більше домашнього виробництва, менше імпортної логістики - менше «вуглецевого сліду» від міжнародних ланцюгів поставок, про що так багато говорять на конфкренції зі зміни клімату.
 
Плюс, це у повній мірі відповідає цілі «зміцнення пружності внутрішнього ринку», яку у 2020 поставив перед собою ЄС.
 
Індустріальні парки так само відповідають «Індустріальній стратегії ЄС 2020», адже закладають підвалини для «промислових альянсів», про які останній рік говорить Єврокомісія.
 
Ці альянси покликані концентрувати виробництво, скорочуючи таким чином нераціональне розпорошення одних і тих самих товарів всередині Єдиного ринку, і тим самим зменшуючи «вуглецевий слід».
 
В Україні ж можна продовжити реформу парків, вводячи додаткові стимули для компаній, які вже сьогодні готові виробляти без вуглецевих викидів, або нижче певного заданого рівня.
 
«Кліматично дружні парки».
 
Враховуючи той факт, що «Зелений курс» - повістка і зобов’язання глобальні, а не регіональні (як, для прикладу, будь-яка форма міждержавної асоціації), є всі підстави вважати, що подібна аргументація неодмінно знайде свою підтримку.
 
 

© 2022 Локалізація в Україні. Федерація роботодавців України. Усі права захищені. Сайт створено Dobreff Studio