Новини

Основні новини про локалізацію в Україні

Локалізації бути! Приклад компанії DLight

Локалізації бути! Приклад компанії DLight

Харківська компанія Д ЛАЙТ - DLight - український виробник спецтехніки для комунальних підприємств і лісової промисловості. Також тут випускають кілька типів кранів-маніпуляторів, навісного обладнання до них і причепів.
 
DLight - представник нового покоління українських машинобудівників, які зробили себе самі: розвинулися, як то кажуть, «з гаража», як багато відомих світових торгових марок.
 
На заводі працюють близько 200 чоловік із середньою зарплатою 20 - 25 тис грн. Вони виробляють приблизно 700 одиниць техніки на рік. Близько 40% експортується.
 
Серед робітників на виробництві переважно молодь. Власник і керівник підприємства Дмитро Ляшенко під час візиту на підприємство народного депутата, заступника голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського розповідає - не всі працівники, з якими починали, були готові до впровадження нових підходів до виробництва.
 
Що саме впроваджували, добре видно на фото цехів. Це - приклад реалізації концепції бережливого виробництва на машинобудівному підприємстві.
Учасники візиту почули на підприємстві слова підтримки законопроекту про локалізацію 3739, який допоможе українським машинобудівникам закріпитися на внутрішньому ринку.
 
Наприклад, вже зараз кран-маніпулятор DLight має рівень локалізації більше 70%, а недавно освоєний причіп - більше 35%. До речі, причіп виробляють в кооперації з ще одним українським підприємством з Харківської області - "Зміїв Транс". DLight робить шасі, Зміїв - кузов.
 
Співавтор законопроекту про локалізацію Дмитро Кисилевский переконаний - наша країна має промислове майбутнє, необхідно лише, щоб українські виробники отримали бодай частину тієї підтримки, яку мають їх іноземні конкуренти.
 
д лайт 01
 

д лайт 02

д лайт 03
 

д лайт 05

д лайт 06
 

д лайт 07

д лайт 08
 

д лайт 09

 

© 2021 Локалізація в Україні. Федерація роботодавців України. Усі права захищені. Сайт створено Dobreff Studio