Новини

Основні новини про локалізацію в Україні

Французька Alstom Готова Локалізувати В Україні До 35% Виробництва Електровозів

Французька Alstom Готова Локалізувати В Україні До 35% Виробництва Електровозів

Французький концерн Alstom готовий підвищити рівень локалізації в контракті на постачання електротягів в Україну. Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна повідомив міністр економіки, фінансів і відновлення Франції Брюно Ле Мер.

‘Що стосується контракту на постачання електротягів, Alstom готовий локалізувати в Україні до 35% виробництва й обслуговування. На початку обговорення Alstom планувала локалізувати близько 20%. Ми зрозуміли, що цього було недостатньо. Це яскраве свідчення нашої готовності враховувати законний запит української влади’, – сказав Ле Мер.

Сьогодні, 13 травня, Україна і Франція підписали чотири рамкових угоди на загальну суму понад 1,3 млрд євро. Одна з угод передбачає реалізацію проекту з постачання 130 електротягів компанією Alstom на суму до 900 млн євро, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

https://schema.org/WPAdBlock" data-adid="11489" data-type="code">
 

‘Всі проекти передбачають локалізацію на українських підприємствах від 30% і вище, що буде сприяти створенню тисяч нових робочих місць’, – написав Шмигаль в Фейсбук.

Відповідно до угоди на купівлю електротягів, фінансування до 85% об загальної суми контрактів буде надано у вигляді кредитів французькою стороною. Офіційна підтримка проекту з постачання електровозів складе до 750,13 млн євро. При цьому державна підтримка, надана для покриття витрат, пов’язаних з купівлею українських товарів і послуг, не повинна перевищувати 35% від ціни експортного контракту.

Офіційна підтримка для фінансування проекту складається з казначейського кредиту на максимальну суму 350 млн євро і банківського кредиту, гарантованого Bpifrance Assurance Export, на максимальну суму 400,13 млн євро. Термін погашення кредитів визначається французькою стороною відповідно до правил угоди і не може перевищувати 10 років.

Французька машинобудівна компанія Alstom поряд з Siemens і Bombardier є одним зі світових лідерів з виробництва енергетичного устаткування і залізничного транспорту.


© 2021 Локалізація в Україні. Федерація роботодавців України. Усі права захищені. Сайт створено Dobreff Studio